Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ndahen 1 milionë e 500 mijë euro për renovimin e stadiumit në Drenas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndahen 1 milionë e 500 mijë euro për renovimin e stadiumit në Drenas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndahen 1 milionë e 500 mijë euro për renovimin e stadiumit në Drenas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit gjatë vizitës që ka bërë në komunën e Drenas me kryetarin , Ramiz Lladrovci ka nënshkruar një memorandum bashkëpunimi për renovimin e e stadiumit "Rexhep Rexhepi" i cili kap shifrën 1 milionë e 500 mijë euro.

Kategoritë


0 komente