Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas 30 vitesh, Partizani i Beogradit shkon sërish në Shqipëri. Çfarë ndodhi në vitin 1987, kur Fadil Vokrri shënonte për Partizanin kundër një skuadre shqiptare?

Kategoritë


0 komente