Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në ditën e Tokës, Prishtina me 800 drunj më shumë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në ditën e Tokës, Prishtina me 800 drunj më shumë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në ditën e Tokës, Prishtina me 800 drunj më shumë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me moton "Bëhu edhe ti mik i Tokës" Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina" dhe komuna e Prishtinës kanë zhvilluar aktivitete në kapusin e UP-së për të shënuar Ditën e Tokës, me ç’rast është bërë ditur që Prishtinës do t’i shtohen edhe 38 mijë drunj.

Kategoritë


0 komente