Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në përvjetorin e 19 të masakrës së Dubravës kërkohet drejtësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në përvjetorin e 19 të masakrës së Dubravës kërkohet drejtësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në përvjetorin e 19 të masakrës së Dubravës kërkohet drejtësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në përkujtim të rreth 150 të burgosurve që u vranë 19 vite më parë në burgun e Dubravës nga forcat kriminale serbe, vendin ku u krye kjo masakër e vizituan familjarët e të rënëve së bashku me anëtarët e Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, Personat e Pagjetur dhe Peticion ku kërkuan drejtësi dhe kërkim falje për këtë masakër.

Kategoritë


0 komente