Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në rast të një liste me këdo, LDK-ja s’e jep kryeministrin e prijësin e listës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në rast të një liste me këdo, LDK-ja s’e jep kryeministrin e prijësin e listës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në rast të një liste me këdo, LDK-ja s’e jep kryeministrin e prijësin e listës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 877 shikime
 • 877 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente