Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nëna e katër dëshmorëve Kiqina: Ndjehem krenare për veprën e djemve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëna e katër dëshmorëve Kiqina: Ndjehem krenare për veprën e djemve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëna e katër dëshmorëve Kiqina: Ndjehem krenare për veprën e djemve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 20 vjetorin e rënies së dëshmorit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Afrim Kiqina, është zbuluar pllaka përkujtimore në fshatin Abri të Drenasit.

Kategoritë


0 komente