Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nesër koncert me pianistin e shquar të skenës botërore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nesër koncert me pianistin e shquar të skenës botërore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nesër koncert me pianistin e shquar të skenës botërore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Filharmonia e Kosovës nesër do të mbaj koncertin e radhës, ku pianisti Giovanni Bellucci, do të përformojë dy vepra të njohura me orkestrën e Filarmonisë.

Kategoritë


0 komente