Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nga Gazimestani bëhet thirrje që të vdiset për Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nga Gazimestani bëhet thirrje që të vdiset për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nga Gazimestani bëhet thirrje që të vdiset për Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Serbët sikur çdo vit tjetër, në Gazimestan kanë festuar Vidovdanin, apo siç njihet ndryshe si “Beteja e Kosovës”, të cilën Serbia e kishte humbur përballë Perandorisë Osmane në vitin 1389. Veprimet nacionaliste edhe këtë vit nuk munguan.

Kategoritë


0 komente