Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Një banor në Shajkovc thotë se borxhi ndaj KEDS-it nuk iu shlye edhe pse pagoi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një banor në Shajkovc thotë se borxhi ndaj KEDS-it nuk iu shlye edhe pse pagoi

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një banor në Shajkovc thotë se borxhi ndaj KEDS-it nuk iu shlye edhe pse pagoi

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 280 shikime
 • 280 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente