Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Një kolonel policor dhe shefi i krimeve të rënda në Feriza përleshen fizikisht në një kafiteri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një kolonel policor dhe shefi i krimeve të rënda në Feriza përleshen fizikisht në një kafiteri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një kolonel policor dhe shefi i krimeve të rënda në Feriza përleshen fizikisht në një kafiteri

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 3,444 shikime
 • 3,444 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente