Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Një tregim Prishtine”, filmi vendor i realizuar me pak buxhet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Një tregim Prishtine”, filmi vendor i realizuar me pak buxhet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Një tregim Prishtine”, filmi vendor i realizuar me pak buxhet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 172 shikime
 • 172 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të festivalit PRIFEST 2018, në filmat e Ballkanit, mbrëmë u dha premiera e filmit “Një tregim Prishtine”, me regjisore Burbuqe Berisha, skenari nga Getoarbë Mulliqi Bojaj, producent Agron Vula.

Kategoritë


0 komente