Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,700 shikime
 • 2,700 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasi kryeministri Ramush Haradinaj largoi mbesën e Mehmet Derallës, pjesëtarët e sigurimit larguan nga tribuna edhe një të moshuar.

Kategoritë


0 komente