Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mobilizimi qytetarë për të blerë libra nga 1 euro, për qiranë e grumbulluar të kioskës në shesh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mobilizimi qytetarë për të blerë libra nga 1 euro, për qiranë e grumbulluar të kioskës në shesh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mobilizimi qytetarë për të blerë libra nga 1 euro, për qiranë e grumbulluar të kioskës në shesh

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 79 shikime
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente