Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Nxehet” Kuvendi, përmenden edhe aferat seksuale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Nxehet” Kuvendi, përmenden edhe aferat seksuale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Nxehet” Kuvendi, përmenden edhe aferat seksuale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 93 shikime
 • 93 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti nga Nisma Socialdemokrate Milaim Zeka ka dal në foltoren e Kuvendit për ta mbrojtur kryeministrin Ramush Haradinajn nga sulmet e opozitës në interpelancën për korrupsion.

Kategoritë


0 komente