Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
O’Connell: Kosova s’ka nevojë që ligjet t’ia hartojnë të huajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
O’Connell: Kosova s’ka nevojë që ligjet t’ia hartojnë të huajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

O’Connell: Kosova s’ka nevojë që ligjet t’ia hartojnë të huajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbretëria e Bashkuar përmes “Memorandumit të Mirëkuptimit” do ti ofrojë mbështetje Ministrisë së Drejtësisë me katër ekspertë ligjor në hartimin e legjislacionit dhe dokumenteve tjera relevante.

Kategoritë


0 komente