Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Oda e Mjekësve e gatshme të marrë kompetencën për licencimin e profesionistëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oda e Mjekësve e gatshme të marrë kompetencën për licencimin e profesionistëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oda e Mjekësve e gatshme të marrë kompetencën për licencimin e profesionistëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Oda e Mjekësve të Kosovës muaj më parë ka marrë nga Ministria e Shëndetësisë, kompetencat e mbikëqyrjes etike dhe profesionale të kujdesit ndaj pacientëve, ndërsa, tani zyrtar të kësaj Ode thonë të jenë të gatshëm të marrin edhe kompetencën e licencimit të profesionistëve shëndetësor.

Kategoritë


0 komente