Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

OEAK: Projektligji mbi Pagat rrezikon qëndrueshmërinë buxhetore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OEAK: Projektligji mbi Pagat rrezikon qëndrueshmërinë buxhetore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OEAK: Projektligji mbi Pagat rrezikon qëndrueshmërinë buxhetore

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 135 shikime
 • 135 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

OEAK: Projektligji mbi Pagat rrezikon qëndrueshmërinë buxhetore

Kategoritë0 komente