Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
OEK dënon gjobitjen e kompanisë “Elkos”, kompania thotë se do të kërkojë drejtësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OEK dënon gjobitjen e kompanisë “Elkos”, kompania thotë se do të kërkojë drejtësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OEK dënon gjobitjen e kompanisë “Elkos”, kompania thotë se do të kërkojë drejtësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Oda Ekonomike e Kosovës ka reaguar pas dënimit që Agjencia Kosovare e Privatizimit i ka bërë kompanisë “Elkos” në vlerë prej 1 milion e 3 mijë euro, duke thënë se është një goditje që i bëhet një biznesi vendor.

Kategoritë


0 komente