Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Oferta e Kadri Veselit për Isa Mustafën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oferta e Kadri Veselit për Isa Mustafën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oferta e Kadri Veselit për Isa Mustafën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 172 shikime
 • 172 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kreu i Kuvendit Kadri Veseli ka thënë se nuk është kundër që Isa Mustafa ta udhëheqë dialogun me Serbinë, por pastaj të mos e kërkojë atje Thaçin e Veselin

Kategoritë


0 komente