Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,587 shikime
 • 2,587 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“On Records” falsifikoi kontratën e Mozzik & Getinjo?

Kategoritë1 koment