Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ooops – Kryeministri nuk i njeh zëvendësministrat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ooops – Kryeministri nuk i njeh zëvendësministrat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ooops – Kryeministri nuk i njeh zëvendësministrat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,623 shikime
 • 1,623 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ooops – Kryeministri nuk i njeh zëvendësministrat

Kategoritë


0 komente