Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Oops – Kur politikani mendon se edhe futbollin ja don!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oops – Kur politikani mendon se edhe futbollin ja don!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oops – Kur politikani mendon se edhe futbollin ja don!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 568 shikime
 • 568 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Oops – Kur politikani mendon se edhe futbollin ja don!

Kategoritë


0 komente