Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Oops – Vështirësitë e kryeministrit Haradinaj për të lexuar fjalimin e tij në Koshare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oops – Vështirësitë e kryeministrit Haradinaj për të lexuar fjalimin e tij në Koshare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oops – Vështirësitë e kryeministrit Haradinaj për të lexuar fjalimin e tij në Koshare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,086 shikime
 • 4,086 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Oops – Vështirësitë e kryeministrit Haradinaj për të lexuar fjalimin e tij në Koshare

Kategoritë


0 komente