Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Opozita nuk pret që demarkacioni të kalojë as të mërkurën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Opozita nuk pret që demarkacioni të kalojë as të mërkurën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Opozita nuk pret që demarkacioni të kalojë as të mërkurën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 327 shikime
 • 327 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Opozita nuk pret që demarkacioni të kalojë as të mërkurën

Kategoritë0 komente