Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Osmani: Kuvendi në terr informativ sa i përket dialogut me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Osmani: Kuvendi në terr informativ sa i përket dialogut me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Osmani: Kuvendi në terr informativ sa i përket dialogut me Serbinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi i Kosovës duhet të ketë rol kyç në bisedimet e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që arritja e marrëveshjeve mes dy vendeve në Bruksel, të mos e gjejë vendin para ndonjë akti të kryer.

Kategoritë


0 komente