Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
OVL e UÇK-së afër gjysmë milioni euro nga anëtarësimi, por s’ka raport
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OVL e UÇK-së afër gjysmë milioni euro nga anëtarësimi, por s’ka raport

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OVL e UÇK-së afër gjysmë milioni euro nga anëtarësimi, por s’ka raport

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

15 euro në vit paguajnë 35 mijë anëtarë veteranë të UÇK-së, në Organizatën e Veteranëve të Luftës (OVL), anëtarë këta që dikur ishin 25 mijë.

Kategoritë


0 komente