Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pa e ditur ndërtoi një pjesë të çerdhes në tokë të AKP-së, i kërkohet ta rrënojë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pa e ditur ndërtoi një pjesë të çerdhes në tokë të AKP-së, i kërkohet ta rrënojë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pa e ditur ndërtoi një pjesë të çerdhes në tokë të AKP-së, i kërkohet ta rrënojë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 205 shikime
 • 205 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente