Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pablo Escobar Mbreti i Drogës P1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pablo Escobar Mbreti i Drogës P1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pablo Escobar Mbreti i Drogës P1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 660 shikime
 • 660 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bëhu Abonues Pablo Escobar Mbreti i drogës pjesa e parë Dokumentar\Biografia e Pablo Escobar Video MIA Films https://web.facebook.com/MIARecordingStudio https://web.facebook.com/miafilms https://www.instagram.com/miarecords/

Kategoritë


0 komente