Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Pacolli: Mos e leni që dikush tjetër prapë të udhëheqë me Mitrovicën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Pacolli: Mos e leni që dikush tjetër prapë të udhëheqë me Mitrovicën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Pacolli: Mos e leni që dikush tjetër prapë të udhëheqë me Mitrovicën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, gjatë fushatës elektorale sot në Mitrovicë, ka premtuar një Mitrovicë dinjitoze për qytetarët e këtushëm dhe vazhdim të të gjitha projekteve të filluara para katër viteve nën udhëheqjen e AKR-së.

Kategoritë


0 komente