Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pacolli pjesën e kampusit të UP-së parasheh ta bëjë qendër të qytetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli pjesën e kampusit të UP-së parasheh ta bëjë qendër të qytetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli pjesën e kampusit të UP-së parasheh ta bëjë qendër të qytetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zhvendosja e Universitetit të Prishtinës në lagjen Mat, në afërsi të Pallatit të Drejtësisë në sipërfaqe prej 42 hektarësh është synim i kandidatit të AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli.

Kategoritë


0 komente