Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pacolli: Programi ynë për zhvillim ekonomik dhe ndërtimin e Prishtinës së re
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli: Programi ynë për zhvillim ekonomik dhe ndërtimin e Prishtinës së re

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli: Programi ynë për zhvillim ekonomik dhe ndërtimin e Prishtinës së re

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e partisë Aleanca Kosova e Re, Selim Pacolli synon ta drejton këtë komunë për katër vitet e ardhshme me një program qeverisës, i cili siguron dyfishim të buxhetit komunal, zhvillim ekonomik, punësim të të rinjve dhe me fokus kryesor ndërtimin e Prishtinës së re, duke zhvendosur edhe institucionet shtetërore në drejtim të fshatit Hajvali.

Kategoritë


0 komente