Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli tregon formulën për biznes: Ekonomia globale nuk njeh inxhe e baballarë...
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli tregon formulën për biznes: Ekonomia globale nuk njeh inxhe e baballarë...

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli tregon formulën për biznes: Ekonomia globale nuk njeh inxhe e baballarë...

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,889 shikime
 • 1,889 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente