Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

PAGA NUK E SHQETËSON MË HARADINAJN PËR KRAVATA – TASH THOTË SE E KA NJË HALL TJETËR
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PAGA NUK E SHQETËSON MË HARADINAJN PËR KRAVATA – TASH THOTË SE E KA NJË HALL TJETËR

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PAGA NUK E SHQETËSON MË HARADINAJN PËR KRAVATA – TASH THOTË SE E KA NJË HALL TJETËR

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 103 shikime
 • 103 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përderisa Haradinaj rritjen e pagës, e kishte përdorur si arsyetim se tash si kryeministër i duhet një standard më i lartë për të blerë kravata dhe këmisha, Haradinaj ka prezantuar një tjetër shqetësim.

Kategoritë


0 komente