Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbi 2,000 punëtorë të KEDS-it pritet të protestojnë të martën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbi 2,000 punëtorë të KEDS-it pritet të protestojnë të martën

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbi 2,000 punëtorë të KEDS-it pritet të protestojnë të martën

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 208 shikime
 • 208 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 2,000 punëtorë të KEDS-it pritet të protestojnë të martën

Kategoritë0 komente