Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pagnozzi ligjëron në Prishtinë, Kosova dhe KOK-u në rrugën e duhur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pagnozzi ligjëron në Prishtinë, Kosova dhe KOK-u në rrugën e duhur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pagnozzi ligjëron në Prishtinë, Kosova dhe KOK-u në rrugën e duhur

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sekretari gjeneral i Komitetit të Evropës (IOC), Raffaele Pagnozzi është duke qëndruar në vizitë disa ditore në Kosovë.

Kategoritë


0 komente