Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një person dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një person dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një person dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,377 shikime
 • 2,377 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje nga aksidenti ku humbi jetën një person dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar


  0 komente