Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pamundësia e Thaçit dhe të tjerëve për ndikim te Specialja i shtynë ata të jenë kundër saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamundësia e Thaçit dhe të tjerëve për ndikim te Specialja i shtynë ata të jenë kundër saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamundësia e Thaçit dhe të tjerëve për ndikim te Specialja i shtynë ata të jenë kundër saj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 294 shikime
 • 294 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamundësia e Thaçit dhe të tjerëve për ndikim te Specialja i shtynë ata të jenë kundër saj

Kategoritë


0 komente