Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Partitë opozitare nuk i shkojnë Veselit në takim, ky është i sigurt se do ketë unitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Partitë opozitare nuk i shkojnë Veselit në takim, ky është i sigurt se do ketë unitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Partitë opozitare nuk i shkojnë Veselit në takim, ky është i sigurt se do ketë unitet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetëm partitë, pjesë e koalicionit qeverisës kanë marrë pjesë në takimin e thirrur nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, për të arritur një konsensus për dialogun me Serbinë.

Kategoritë


0 komente