Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pasuria e zyrtarëve publikë do të jetë e hapur, thotë shefi i Anti-Korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pasuria e zyrtarëve publikë do të jetë e hapur, thotë shefi i Anti-Korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pasuria e zyrtarëve publikë do të jetë e hapur, thotë shefi i Anti-Korrupsionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasuria e zyrtarëve publikë do të jetë e hapur, thotë shefi i Anti-Korrupsionit

Kategoritë0 komente