Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zbulohen fjalët e fundit të trajnerit, i përgjërohet boksierit që vdiq që të tërhiqet nga ndeshja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zbulohen fjalët e fundit të trajnerit, i përgjërohet boksierit që vdiq që të tërhiqet nga ndeshja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zbulohen fjalët e fundit të trajnerit, i përgjërohet boksierit që vdiq që të tërhiqet nga ndeshja

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,655 shikime
 • 2,655 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente