Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Për shkak të vjetërsisë bie plafoni në një shkollë në Istog, s’ka të lënduar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për shkak të vjetërsisë bie plafoni në një shkollë në Istog, s’ka të lënduar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për shkak të vjetërsisë bie plafoni në një shkollë në Istog, s’ka të lënduar

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 185 shikime
 • 185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente