Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përgjimi i bisedës mes Grabovcit dhe Beqajt që mund t'i qojë në burg
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjimi i bisedës mes Grabovcit dhe Beqajt që mund t'i qojë në burg

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjimi i bisedës mes Grabovcit dhe Beqajt që mund t'i qojë në burg

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,728 shikime
 • 1,728 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hashim Thaçi, Besim Beqaj e Adem Grabovci kishin vendosur që në krye të PTK-së të sillnin, Nuredin Krasniqin. Por, Krasniqi duhej të zbatonte urdhrat e atyre që po e sillnin në pozitën e ushtruesit të detyrës së kryeshefit. Ai, nuk do të guxonte të merrte asnjë vendim. Para emërimit, Grabovci e kishte ftuar Krasniqin në zyrë. Sipas përshkrimit të vetë Grabovcit, Krasniqi ishte i frikësuar.

Kategoritë


0 komente