Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përplasje e Haradinajt me vëllanë e Beg Rizajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përplasje e Haradinajt me vëllanë e Beg Rizajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përplasje e Haradinajt me vëllanë e Beg Rizajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,662 shikime
 • 9,662 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përplasje e Haradinajt me vëllanë e Beg Rizajt, se lë ta zbulojë shtatoren e vendosur në qendër të Deçanit

Kategoritë


0 komente