Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përplasje e Haxhiut dhe Beqës në Komision
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përplasje e Haxhiut dhe Beqës në Komision

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përplasje e Haxhiut dhe Beqës në Komision

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7 shikime
 • 7 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mos përkrahja e një mocioni të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, ka shtyrë deputeten Albulena Haxhiu dhe Hajdar Beqën deputet i PDK-së që të kenë një përplasje verbal në Komisionin për Legjislacion dhe Mandate.

Kategoritë0 komente