Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përplasje në Kuvend për Memorialin ‘Adem Jashari”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përplasje në Kuvend për Memorialin ‘Adem Jashari”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përplasje në Kuvend për Memorialin ‘Adem Jashari”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Komisionin parlamentar për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor sot ka pasur përplasje verbale ndërmjet deputetit Daut Haradinaj dhe drejtorit të Agjencisë për Menaxhimin e Komplekseve Memoriale të Kosovë, Idriz Blakaj për gjendjen e kompleksit memorial "Adem Jashari" në Prekaz.

Kategoritë


0 komente