Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kamerat e sigurisë kapin momentin e përleshjes së pronarit me tre hajna në Janjevë, u plaçkit për herë të 5-të
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kamerat e sigurisë kapin momentin e përleshjes së pronarit me tre hajna në Janjevë, u plaçkit për herë të 5-të

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kamerat e sigurisë kapin momentin e përleshjes së pronarit me tre hajna në Janjevë, u plaçkit për herë të 5-të

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,358 shikime
 • 6,358 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kamerat e sigurisë kapin momentin e përleshjes së pronarit me tre hajna në Janjevë, u plaçkit për herë të 5-të

Kategoritë


0 komente