Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Plisi

25,547 shikime

Filmi i cili titullohet 'Plisi' shtjellon historinë e një plaku shqiptar që jeton në New York dhe i cili nuk e heqë asnjëherë plisin nga koka. Pasi që zgjohet nga një ëndërr e keqe ku ai shndërrohet në një krijesë të çuditshme pasi era i heq plisin nga koka, ai vendos t'i tregoj nipave të tij për rëndësinë e plisit që ai mban.

Shfaq më shumë

Regjisor & Skenarist: Gjon Marku
Muzika: Agron Shala 
Aktorë të zërit: Luan Jaha, And Halimi, Art Halimi 
Pikturat e prapavijës: Murat Ahmeti 
Annimacioni: Gjon Marku, Noe Diaz 

Alternate Text
Plisi
  • Plisi
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat