Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Po rrihte gruan në mes të rrugës, gjestin e kalimtarve po e duartrokasin të gjithë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Po rrihte gruan në mes të rrugës, gjestin e kalimtarve po e duartrokasin të gjithë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Po rrihte gruan në mes të rrugës, gjestin e kalimtarve po e duartrokasin të gjithë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,224 shikime
 • 1,224 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot po bën xhiron e mediave turke e të huaja një video ku shihet një burrë që rreh ish-gruan në mes të rrugës. Ai e godet pa pushim derisa ajo bie në tokë dhe bërtet për ndihmë. Veprimi që ka bërë njëri prej kalimtarëve është duartrokitur nga të gjithë. Ai ka vrapuar me vrap drejt dhunuesit duke e goditur e shtrirë në tokë. Menjëherë në vendngjarje janë mbledhur dhjetëra persona teksa burri i quajtur Mehmet vazhdonte sherrin me kalimtarin që e goditi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente