Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vipat që kanë ndryshuar nga operacionet plastike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vipat që kanë ndryshuar nga operacionet plastike

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vipat që kanë ndryshuar nga operacionet plastike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 259 shikime
 • 259 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Na ndiqni ne webfaqen tone per lajmet me te fundit, info24.al

Kategoritë0 komente