Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Policët festojnë me armë bashkë me të dyshuar për vepra kriminale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policët festojnë me armë bashkë me të dyshuar për vepra kriminale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policët festojnë me armë bashkë me të dyshuar për vepra kriminale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 103 shikime
 • 103 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krerë të policisë e kriminelë serbë kanë marrë pjesë para pak ditësh në një aheng në restoranin ‘Dva Lava’ në Zubin Potok, ndërsa në videon që posedon KosovaPress-i shihen armë dhe sasi e konsiderueshme e parave.

Kategoritë


0 komente